حمايت مؤتلفه از كانديداتوري قاليباف در شرايط ويژه

حزب مؤتلفه اسلامی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

حزب مؤتلفه اسلامی (نام‌های پیشین: جمعیّت مؤتلفه اسلامی و هیئت‌های مؤتلفه اسلامی) یک حزب اعضای موتلفه از جمله مهدی عراقی، از جمله فعالین جمعیت فداییان اسلام به حساب می‌آمدند و متناسب با شرایط و اوضاع و احوال البته در بیشتر موارد نامزدهای مورد حمایت مؤتلفه در انتخابات ریاست جمهوری شکست خورده‌اند. «کاندیدای مؤتلفه کیست؟

شرط و شروط قالیباف برای کاندیدا شدن در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶

7 نوامبر 2016 شرط و شروط قالیباف برای کاندیدا شدن در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶. دبیرکل جمعیت شرایط ویژه فروش خودروهای وارداتی ۲۰۱۸ - تلفن: ۰۲۱۴۷۲۲۰.

پیش‌بینی تاج‌زاده | شرط قالیباف - انصاف نیوز

18 نوامبر 2016 lحمدعلی پورمختار اظهار کرد: احتمال حمایت اصول‌گرایان از آقای روحانی بسیار کم است چون عملکرد شرط قالیباف برای کاندیداتوری در انتخابات ۹۶ از زبان سبحانی‌نیا وی در ادامه یادآور شد: در حال حاضر جریان‌های اصول‌گرایی مانند حزب موتلفه، ایثارگران و رهپویان که افراد .. شرایط ویژه فروش خودروهای وارداتی 2018.

رییسی تعهدی به جمنا ندارد احتمال کناره‌گیری رییسی و قالیباف به ...

26 آوريل 2017 عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه سهم‌خواهی از دیگر کاندیداهای امروز وارد این بحث‌ها هم نشده حزب موتلفه براساس تکلیف و در شرایط ویژه کنونی 

تشکل‌های سیاسی فعال در انتخابات ریاست جمهوری ایران - BBC Persian

8 آوريل 2017 پنج گروه و تشکل را که در این دوره انتخابات فعال هستند و کاندیداهای خود را داده بودند: "بقا به هر قیمت وائتلاف در هر شرایط در شان اصلاح‌طلبی نیست. اصلاح‌طلبان می‌خواستند برای حمایت از روحانی، افرادی مانند علی مطهری و قالیباف و جلیلی در فهرست ۱۴ نفره‌ 'جمنا' برای انتخابات ریاست‌جمهوری جمعیت موتلفه.

ایرنا - قالیباف در اندیشه روزهای پس از بهشت

10 دسامبر 2016 اینها شاید نشانه‌ای از تمایل او برای کاندیداتوری سه باره در انتخابات ریاست جمهوری باشد. قالیباف روی آرای زادگاه خود خراسان رضوی هم حساب ویژه ای باز کرده بود اما در اصولگرایان همچون موتلفه از یک سو و حمایت برخی اصولگرایان میانه رو از بگو در انتخابات شرکت نمی‌کنم، در این شرایط از تو حمایت هم می‌کنیم، این 

رئیسی، قالیباف و میرسلیم کناره‌گیری از رقابت‌های ریاست‌جمهوری را ...

1 مه 2017 محمدباقر قالیباف و ابراهیم رئیسی نامزدهای اصلی جمنا هستند که آنها نیز در اطلاعیه‌ای وجود محدودیت برای انجام سفرهای خارجی این کاندیدا را تکذیب کرد. مبلغ یارانه افراد واجد شرایط در ایران ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است و آقای قالیباف در خبرها و گزارش‌های مرتبط با انتخابات ۹۶ را در صفحه ویژه رادیو فردا دنبال کنید.

مبنای حزب موتلفه "ائتلاف" است باقی ماندن دولت روحانی به ضرر کشور ...

23 آوريل 2017 کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: مبنای ما ائتلاف است و چرا به ما می‌گویید قصد ائتلاف نداریم؟ بسیاری از صنایع ما آمادگی شرایط بحران را نداشتند. حل مشکلات جوانان چه خواهد بود، اظهار داشت: مشکلات جوانان و به ویژه فارغ التحصیلان چسباند اگر مرحوح عسگراولادی هم زنده بود از اقدام حزب موتلفه حمایت می‌کرد.

قالیباف در اندیشه روزهای پس از بهشت - مردم سالاری

10 دسامبر 2016 محمدباقر قالیباف، شهردار تهران که گویی قصد ندارد بدون آنکه به صندلی اینها شاید نشانه‌ای از تمایل او برای کاندیداتوری سه باره در انتخابات ریاست جمهوری باشد. قالیباف روی آرای زادگاه خود خراسان رضوی هم حساب ویژه ای باز کرده بود اما در بیا بگو در انتخابات شرکت نمی‌کنم، در این شرایط از تو حمایت هم می‌کنیم، 

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف معرفی شد - فردا

23 آوريل 2017 قالیباف، امروز در مازندران و فردا در قم سخنرانی می کند · باهنر: موتلفه قصد مقابله با جمنا را ندارد ۷ پیشنهاد ویژه برای خرید از نمایشگاه کتاب . از دست اندر کاران ستادهای حمایت از دکتر قالیباف تقاضا دارم تا شرایط را برای من برای بسیار خوشحالم از کاندیداتوری دکتر قالیباف و حتی دوره های قبلی هم به ایشان 

تبلیغات انتخاباتی در زادگاه کاندیداهای ریاست جمهوری؛ رقابت داغ شد ...

13 مه 2017 در شرایطی که تنها یک هفته دیگر تا رقم زدن انتخابات پرشور دیگری بر صفحه انقلاب مجازی اضافه شده است که هر یک شعار حمایت از کاندیدای خاصی را سر داده‌اند. . فعالیت ستادهای دو نامزد اصولگرا شامل آقایان قالیباف و رئیسی در مشهد . استان مدنظر ویژه احزاب و گروه‌های مختلف سیاسی در انتخابات مختلف بوده است.

حبیبی: موتلفه مدعی پدرخواندگی جریان اصولگرایی نیست قالیباف ...

3 ا کتبر 2017 دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه در حزب موتلفه درباره حمایت آیا با این شرایط قرار است جمنا پس از انتخابات به حیات سیاسی خود ادامه دهد؟

زوج های طلایی؛ «روحانی، جهانگیری» یا «رئیسی، قالیباف»؟

9 مه 2017 رئیسی اگرچه خیلی دیرتر از قالیباف علاقه مندی اش برای کاندیداتوری این دو تشکل سنتی اصولگرایان بعد از مناظره اول رسما حمایت شان را از قالیباف در حالی می خواهد دولت «مردم» را تشکیل دهد که شرایط دشوارتر از گذشته برای او پیش می رود. درست است که قالیباف و رئیسی بر رأی بخش محروم جامعه حساب ویژه ای 

کدام نامزد انتخاباتی اصول‌گرا حاضر است یا باید کنار برود؟ | Euronews

23 آوريل 2017 از سوی دیگر محمد باقر قالیباف کاندیدای رسمی و متعهد به قرارهای ائتلاف جمنا است، در حالیکه ابراهیم رئیسی خود را کاندیدای مستقل اما مورد حمایت این ائتلاف می داند. گیری مصطفی میرسلیم نامزد حزب مؤتلفه به سود ابراهیم رئیسی گفته است: ایران ؛ یک روز پس از خروج آمریکا از برجام، گزارش ویژه یورونیوز فارسی.

میرسلیم: کوچکترین اقدامی علیه قالیباف و رئیسی انجام نمی‌دهم | رادیو ...

24 آوريل 2017 مصطفی میرسلیم، کاندیدای حزب مؤتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران گفت «کوچک‌ترین حرکت و سخنی» علیه دو کاندیدای 

روحانی می‌خواهد پیروزی‌هایش را ادامه بدهد «میرسلیم» پایان قالیباف را ...

24 جولای 2017 ۷:۳۰ هر روز با بسته ویژه خبری-تحلیلی مشرق همراه باشید. مصطفی میرسلیم، نامزد حزب مؤتلفه در انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری طی گفت‌وگویی نیروی هوایی سپاه، فرماندهی ناجا، کاندیداتوری ریاست‌جمهوری و ۳ دوره شهرداری تهران، نه .. به جلو ببرد ادمهاي قوي هم در اين شرایط به مشكل بر مي خورند افرادي مثل قاليباف و .

اخبار انتخاباتي علي‌اکبر ولايتي - باشگاه خبرنگاران

13 مه 2013 اخبار زير برگرفته از تمامي فعاليت‌هاي اين کانديداي انتخاباتي است: فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد از علی اکبر ولایتی حمایت .. قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامي گفت: با حكم صادر شده از سوي بادامچيان رئیس ستاد انتخابات حزب مؤتلفه اسلامی، دبيران .. شرایط ارزی با مدیریت توانمند قابل کنترل است.

«رای‌های ریخته» نذر رییسی شد - زیتون

15 مه 2017 این انصراف با وجود خیز بلندی که این کاندیدا برای تصاحب کرسی رییسی کار وی را انقلابی خواند و در شیراز و در جمع هوادارانش از قالیباف او تحت هیچ شرایطی کنار نخواهد رفت. رو این تصمیم خطیر را گرفت و از همه حامیانش خواست که «تمام ظرفیت و حمایت» حزب موتلفه از رييسي حمايت كرد؛ ميرسليم انصراف نداد.


تی دانلود